ورود / عضویت
ورود / عضویت

رکوردشکنی انیمیشن Trolls World Tour در افتتاحیه عرضه دیجیتالی

یونیورسال از رکوردشکنی انیمیشن Trolls World Tour خبر داده که براساس آن، این انیمیشن رکورد افتتاحیه عرضه نسخه دیجیتالی یک اثر در پلتفرم‌های دیجیتالی را شکسته است.

شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تا استودیوی انیمیشن‌سازی دریم ورکس و یونیورسال پیکچرز تصمیم به عرضه انیمیشن Trolls World Tour (تور جهانی ترول‌ها) در پلتفرم‌های دیجیتالی بگیرند و حال مدتی است که این انیمیشن سینمایی در دسترس کاربران قرار گرفته است. کاربران VODهای پرمیموم می‌توانند با پرداخت ۱۹.۹۹ دلار برای ۴۸ ساعت دنباله انیمیشن Trolls (ترول‌ها) را اجاره و تماشا کنند.

آمارهای اولیه نشان می‌دهد که استقبال گسترده‌ای از انیمیشن Trolls 2 (ترول‌ها ۲) شده است. یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که انیمیشن Trolls World Tour رکورد بزرگترین افتتاحیه انتشار دیجیتالی یک فیلم را شکسته که این رکورد شامل رکورد اولین روز انتشار و همچنین هفته افتتاحیه آن می‌شود که طبق گفته یونیورسال، این انیمیشن بیش از هر اثری در هفته اولش مورد استقبال بینندگان قرار گرفته است.

پیش از این سینمادارها از اقدام یونیورسال پیکچرز برای عرضه زودهنگام انیمیشن Trolls World Tour در پلتفرم‌های دیجیتالی انتقاد کرده بودند. طبق توافق استودیوها با صاحبان سینما، یک اثر با بودجه بالا برای فروش در سالن‌های سینما باید حدقل ۳ ماه روی پرده باشد تا از تمام پتانسیل فروش آن استفاده شود که یونیورسال این موضوع را نادیده گرفته است. با وجود این موفقیت، برخی از تحلیلگران وال استریت اعتقاد دارند که هنوز برای قضاوت در مورد موفقیت Trolls World Tour بسیار زود است. برخلاف فروش گیشه، فروش یک اثر در بازار خانگی فاش نمی‌شود و هنوز مشخص نیست که آیا یونیورسال در روزهای آینده اطلاعاتی از فروش انیمیشن Trolls World Tour به اشتراک خواهد گذاشت یا خیر.

 

صفحه دانلود انیمیشن : کلیک کنید

ستاد ساماندهی

تمامی فعالیت های هایلی موویز مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بروزرسانی : 26 فروردین 1399 دیدگاه ها : بدون دیدگاه

نظرات

0 کامنت
اولین کامنت را شما بنویسید !