ورود / عضویت
ورود / عضویت

قوانین

قوانین هایلی موویز :

 

قوانینی که باید یک کاربر عضو شده ، و یک بازدید کننده از وبسایت رعایت نماید »»

 

قوانین مربوط به ایجاد پروفایل :

قانون شماره 1 : افراد ملزم هستند برای استفاده از امکانات و ویژگی های هایلی موویز اکانت کاربری بسازند.

قانون شماره 2 : هر فرد مجاز به ساخت یک اکانت میباشد. در صورت مشاهده از Ip های مشابه و گزارش به بخش مربوطه ما ملزم به حذف هر 2 اکانت شما هستیم.

قانون شماره 3 : از آنجا که تا به این لحضه ، دانلود از وبسایت رایگان میباشد ، کاربران میتوانند بدون ساخت اکانت و هزینه ای از دانلود استفاده نمایند.

قانون شماره 4 : برای استفاده از چت روم ، بخش ارسال توییت ، بخش هایلی مدیا و سایر بخش ها مانند ارسال نظر و … باید از یک اکانت کاربری استفاده نمایید.

 

قوانین مربوط به نحوه استفاده از اکانت کاربری : 

قانون شماره 1 : هرگونه مشاهده توهین و تمسخر به سایر کاربران ، اقلیت های دینی ، سازمان های دولتی ، شخص یا افراد درجه دار ، نظرات دارای فحش ، نظرات دارای موارد غیراخلاقی ، و سایر موارد مشابه ما ملزم به حذف اکانت کاربر مربوطه هستیم و بدون هیچ بخششی ( ایمیل / و سایر اطلاعات این کاربر به لیست مسدودی اضافه خواهیم کرد )

قانون شماره 2 : هر کاربر میتواند با امکاناتی که در هایلی موویز در اختیار قرار داده است استفاده کند و تمام این موارد بدون هیچ هزینه ای قابل استفاده میباشند.

قانون شماره 3 : از ارسال کلیپ های نامربوط و  نظرات و توییت های توهین آمیز باعث حذف کاربر و اضافه شدن به لیست مسدودی میباشد و هیچ بخششی وجود ندارد.

قانون شماره 4 : در  بخش نظرات که در زیر پست های فیلم و سریال موجود میباشد ، کاربر فقط میتواند نظر خود راجب فیلم را انتشار دهد و از هر گونه موارد غیرمربوطه امکان انتشار و تایید نخواهیم داد. چرا که باور داریم فقط نظرات راجب آن پست باید ارسال شود.

قانون شماره 5 : در صورت خرابی لینک ، اشکال در صفحه مربوطه به هر دلیلی ، کاربران میتواند از بخش ” گزارش پست ” استفاده کنند تا رسیدگی شود. و از هرگونه ارسال نظر راجب خرابی لینک و اشکال در بخش نظرات خودداری شود چرا که تایید نمیشوند.

 

قوانین مربوط به نحوه استفاده از بخش های چت روم ، هایلی مدیا ، بخش توییت :

قانون شماره 1 : از ارسال مطالب و متن های توهین آمیز و غیراخلاقی خودداری شود.

قانون شماره 2 : از ارسال کامنت های اسپم که هیچ ربطی به بخش آن چت روم ندارد خودداری شود و در صورت مشاهده به کاربر گزارش خواهیم داد.

قانون شماره 3 : از ارسال کلیپ های اسپم و نامربوط و از ارسال دیالوگ های ماندگار نامربوط در سایر بخش های مشابه ، کاربر مروبطه اخطاری از وبسایت خواهد گرفت.

 

 

قوانینی که هایلی موویز ملزم به رعایت آن ها میباشد : 

 

قوانین مربوط به پست ها : 

قانون شماره 1 : از ارسال و انتشار هرگونه آثار خلاف قوانین که دارای مطالب : توهین به اقلیت های دینی ، مستهجن و … خودداری میکنیم. و در صورت مشاهده چنین مواردی کاربران و سایر افراد میتوانند با ارسال گزارش پست مربوطه گزارش دهند که ما بعد از بررسی و صحت این مورد ملزم به تغییرات ، حذف و جایگزین خواهیم شد.

قانون شماره 2 : هایلی موویز از آثار ایرانی ارسال نخواهد کرد مگر با صحبت و اجازه از ناشر آن . چرا که از قوانین کپی رایت عناوین فارسی حمایت کرده و حتی جهت بهبود و پیشرفت این عناوین از ناشران میخواهد که در صورت همکاری با هایلی موویز در تماس باشند.

قانون شماره 3 : هایلی موویز هیچ هیچ هیچ مسئولیت بابت آثار خارجی در تولید / ارائه / تهییه و سایر موارد ندارد .

قانون شماره 4 : در صورت اشکال در انکود یا فایل دانلود انکودر ها و منابع خارجی هایلی موویز هیچ مسئولیت راجب اشکال در فایل ها ندارد و تنها با درخواست کاربر میتواند نسخه ی سالم تر را جایگزین کند .( هایلی موویز فقط به انکود های اختصاصی خود مسئول هست و با گزارش کاربران ملزم به ری-انکود میباشد. )

قانون شماره 5 : هایلی موویز هیچ مسئولیتی بابت اشتباهی در اطلاعات آثار ندارد چرا که همه ی آن ها از دیتابیس ویکی پدیافارسی / IMDB برداشته شده اند. در صورت وجود اطلاعات غلط میتوانید از بخش ” گزارش پست ” هر صفحه به ما اطلاع دهید تا بررسی شود.

 

  • هایلی موویز میتواند در هر زمان بخش قوانین را تغییر و بروزرسانی دهد. ( آخرین بروزرسانی : 20 فروردین 99 ) 
  • هایلی موویز تنها یک مرجع دانلود آثار سینمایی هست. و وابسته به هیچ ارگان خاصی نیست. هایلی موویز با تلاش چندین ساله فیلمبازان طراح شده است و تنها تنها برای بهود کیفیت دانلود و بهبود کیفیت و ایجاد راه ارتباطی فیلمبازان تلاش میکند تا در یک محیط مناسب سینمایی و در چارچوپ قوانین یک خانواده ایرانی فعالیت میکند.
  • در هایلی موویز هیچ مبحث غیرسینمایی پذیرفته نمیشود. و در صورت مشاهده توسط کاربران ، اخطار خواهیم داد.
  • هایلی موویز در تولید و تهییه زیرنویس ها / دوبله های فارسی / انکود هیچ نقشی ندارید و فقط آن هارا انتشار میدهد . و اگر موارد و اشکالی بود با اخطار کاربر یا مسئول مروبطه یا ناشر مربوطه آن را تغییر یا حذف می نماید.
  • هایلی موویز یک مرکز بزرگی برای سینمابازان فارسی زبان میباشد که تنها خدمت به سینمای جهان / کلاسیک / ایران میباشد.

 

مدال ها و جوایز »»

 

  • جهت بهبود کیفی وبسایت هایلی موویز ، مدال هایی را در نظر گرفتیم که به کاربران خواهیم داد که هر کاربر با توجه به مدال های دریافتی امتیازاتی خواهد داشت که آن را از سایرین متمایز میکند.
  • هایلی موویز در چارچوپ قوانین مدیریتی که دارد و تنها ادمین ها از آن با خبر هستند ملزم به اجرای مسابقه و بازی های سینمایی میباشد که به برنده های این مسابقه ها پاداشی در نظر گرفته است.
  • در هایلی موویز شما میتوانید نظرات / انتقادات / و راه های بهبود وبسایت را در میان بگذارید تا ما از ایده ها و نظرات شما آگاه باشیم و در صورت نیاز تغییراتی انجام دهیم.

 

پروژه های هایلی موویز : 

هایلی موویز در حال حاضر به این موارد رسیدگی میکند و در حال ارتقا و ساخت این موارد میباشد:

1 – وبسایت اصلی مخصوص مشاهده آثار و دانلود آن ها

2 – ارتقای قالب و ظاهر وبسایت + پخش آنلاین فیلم ها سریال ها با بهترین امکانات اعم از اضافه کردن زیرنویس و تنظیم متن و رنگ زیرنویس هنگام پخش آنلاین ( به زودی )

3 – ارتقای بخش های مختلف وبسایت

4 – ایجاد بزرگترین دیتبایس تریلر با کیفیت های مختلف

5 – ارتقای وبسایت زیرنویس با امکانات بیشتر

6 – در حال برنامه ریزی برای ساخت 2 پتلفرم سینمایی : ( شناسایی فیلم / ارسال فیلم های مشابه به کاربر )

7 – در حال برنامه ریزی یک صفحه وب مخصوص بازی سینمایی به صورت اختصاصی

8 – در حال برنامه ریزی برای ساخت یک پلتفرمی که به وبسایت هایلی موویز وصل خواهد بود تا کاربران بتوانند به صورت همزمان توسط 2 الی 5 نفر و آنلاین به تماشای فیلم ها بپردازند و در حین تماشا قادر به چت و ارسال نظرات خود در مورد سکانس های در حال پخش باشند )

9 – هایلی موویز برنامه های مختلفی دارد که تنها با کاربران خود به این موارد دست خواهد یافت.

10 – در آخر نیز ترجمه و زیرنویس / انکودینگ / حمایت از انمیشن و فیلم های کوتاه ایرانی و … از برنامه های هایلی موویز در دوره های بعدی میباشد

 

توجه کنید که تمامی موارد بالا اختصاصی و ایده ی هایلی موویز میباشد و در فروردین 99 در دسترس عموم قرار گرفته است و هرگونه کپی برداری ممنوع میباشد.

 

کپی رایت : سال ورود به عرصه سینما »» 2014 – تا اکنون ( 2020 )

ستاد ساماندهی

تمامی فعالیت های هایلی موویز مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بروزرسانی : 21 فروردین 1399 دیدگاه ها : بدون دیدگاه بازدید : 698